Günün En Güzel Anlamlı Sözleri

Umudun küçük geldiği şu yüreğime..
Sus diyemiyorum bu gece.. Gelip bir merhaba, ardından hoşçakal demenin zorluğunda değilim artık.. Alışmak değil bu, buna hala alışamadım ..
Yakalandığım an hapsettiğin gözlerinden, kaçamayacağım günlerim..
Gelecek olmuş, yarın olmuş, daha ertesi...
Tarihleri saymayı öğrendim... Gelişlerinin arifesi, gidişlerinin ertesinde.....

HAYAT İŞTE YAŞARSIN ! Sahte gülücüklerle yapmacık,sevgililerle bir dünya kurarsın..
Sevgi diye birşey bulup onuda hayatına koyarsın. Ama yalan olduğunu geçde olsa anlarsınYANARSIN !!! Yandığında ağlarsın o gider sen ardından bakarsın..kalbinle benliğini satarsın..Nefreti büyütür sevgiyi atarsın.Ve işte yaşamak denirse bu hayata ÖYLECE YAŞARSIN !

Adına Aşk Diyoruz Biz Hep ÜzenLeri Seviyoruz.GitseLerde ArkaLarına Bakmadan HaLa Onun HayaLiyLe Yasıyoruz.Oysa Hiç Düsünmüyoruz Biz Onlarsız YoL ALamasakta OnLar Çoktan Baska KoLLarda YoLu YarıLadıLar.TeseLLi Arıyoruz Gözyasında DiLimiz Sevmiyorum Diyor Yüregimiz Ugrunda ÖLürüm Diyor.GaLiba Biz Kendimizi Kandırıyoruz.Lanet OLsun Unutamıyoruz Oysa Gidenler Geri GeLmez Biz HaLa BekLiyoruz...

Bazen gülersin sahnede bazaen ağlarsın,hayallere aldanır yalanlara kanarsın..ömür işte yaşarsın..sahte gülücüklerle yapmacık sewgilerle bi dünya kurarsın kendıne..Sewgi diye bişey bulup onuda koyarsınn hayatına,yalan olduğunu geç de olsa anlarsın..."Yanarsın"..yandığına ağlarsın o gider sen ardından bakarsın..içinde ne......fret büyütür sewgiyi atarsın..we işte artık yaşamak denirse yaşarsınn..
'ßir qün soRaRLarsa ßeni sana , ya öLdü de yada gitti de ama ne oLur TERKETTİM deme
./ ßir qün sorarLarsa gözLeRimin Rengini ya siYah de ya yeşiL de ama ne oLur UNUTTUM deme .
/ ßir gün sorarLarsa sevdin mi die ? yaşadıqımız qüzeL günLeRi düşün ..isTer geçdi de isTer biLmem de ama asLa Hiç SEVMEDİM deme...!!!

Facebook Twitter instagram Google+ Pinterest Youtube
Hesaplarımızdan Takip Ederek Bize Destek Olunuz
Yorumlar