Afilli Mesajlar Sözler

En Güzel Afilli Mesajlar Sözler


Merhaba Afilli Yazımıza Hoş geldiniz
Aklımızdan geçenleri ya da o an hissettiklerimizi, afili sözler söyleyerek, hepimiz çoğu zaman ifade etmek istemişizdir.
Afilli sözler kısa ve duyguyu tam olarak anlatan sözlerdir.
Kimi zaman sinema filmlerinde karşımıza çıkar ve söylendiği zaman karşısındaki insana ders verir niteliktedir kimi zaman da sevgilisine afili laflar eden bir kişi, onun sevgisini daha çok kazanmak ve onu kendine daha çok bağlamak ister.
Aslında bu güzel sözler, özünde iltifat ve övme niteliği taşısa da zaman zaman eleştiri ve yerme niteliği de taşıyabilir.
İşte hem gerçek anlamıyla hem de hicivle farklı anlamlara bürünen bu laflar, belki de anlatmak istediğimizi anlatırken bize en çok yardımı olan laflardır.
Bu sözler kimi zaman sosyal platformlarda afilli sözler facebook gruplarında paylaşılır, kimi zaman da afili sözler resimli paylaşılarak anlatıma güç kazandırılmak istenir. Aklımıza ilk geleni ya da o an düşündüğümüz şeyi paylaştığımız twitter hesapları da, afilli sözler twitter hastagleriyle birçok kez bu paylaşımları yaptığımız sosyal alanlardır. 

Etiketler : Afilli Sözler, Afilli Mesajlar, En Güzel Afilli Mesajlar, Afilli Aşk Sözleri, Kısa Afilli Sözler, Afilli Kısa Sözler, En Afilli Sözler, En Afilli Mesajlar, En Güzel Afilli Sözler, Sevgiliye Afilli Sözler,
Güzel Sözler isyankar Sözler Damar Sözler Doğru Sözler Duvar Yazıları En Güzel Sözler Nasihat Sözleri Anne Sözleri Laf Sokucu Sözler Özlü Sözler Aşık Veysel Sözleri Ramiz Dayı Sözleri Romantik Sözler Cemal Süreya Sözleri Acı Sözler Mutluluk Sözleri Sevgililer Günü Sözü Kadın Sözleri 10 Kasım Sözleri Dertli Sözler Yalnızlık Sözleri Sevda Sözleri Gece Sözleri Afilli Sözler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Efkarlı Sözler Serseri Sözler Ölüm Sözleri Sabır Sözleri Kederli Sözler Muhteşem Sözler islami Sözler Evliya Sözleri Twitter Sözleri Facebook Sözleri Beşiktaş Sözleri Etkileyici Sözler Duygusal Sözler Efsane Sözler Dini Sözler Ayrılık Sözleri Cuma Sözleri Anlamlı Sözler Kapak Sözler Ünlü Sözleri WhatSapp Mesajları instagram Sözleri Babalar Günü Sözleri Mevlana Sözleri Sevgi Sözleri Anneler Günü Sözleri Hayırlı Cumalar Mesajları Kamyoncu Sözleri En Güzel Vatan Sözü Kısa Aşk Sözleri Kısa Sözler Dostluk Sözleri Atilla İlhan Şiirl Özdemir Asaf Sözleri Oğuz Atay Sözleri
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar