Aşk Acısı Sözleri

Aşk Acısı Sözleri

Aşk Acısı Sözleri Kısa, Aşk Acısı Sözleri Facebook, Aşk Acısı Sözleri Etkileyici, Aşk Acısı Sözleri Kısa ve Öz, Aşk Acısı Sözleri Uzun, Duygusal Aşk Acısı Sözleri

Yine ağlıyor bu kimsesiz yüreğim, aşk acısıyla yanıp kavruluyor sahipsiz kalbim, artık ne yazar gelse kapıma ölüm.

Aşk her insana farklı duyguları öğretir. Kimilerine mutlu olmayı öğretir kimlerine beklemeyi, kimilerine özlemeyi öğretir kimilerine de aşk acısıyla yanmayı.

Benim hayatım seninle başlamadı ki seninle bitsin, bu aşkı sen icat etmedin ki, acısını sen yaşatasın.

Bu kalp hiç mi mutlu olmayı hak etmiyor, bu gözler hep mi ağlayacak, bu kalp her zaman mı böyle acılarla kasılacak, hep mi, hep mi benim hayatım acılarla yoğrulacak.

Bana öyle imalı imalı konuşup durma, gitmek istiyorsan yolun açık olsun kendini yorma, aşk acısı mı ben hallederim sen gerisini sorma.

Ayrılık acısı geçer, ölüm acısı geçer, yalnızlığın acısı da geçer ama aşk acısı hiçbir zaman geçmez.

Benim hayatım seninle güzelleşti, seninle özelleşti, eğer hayatımda sen olmayacaksan beni vur bitsin bu işkence, gel ne olur bana bu aşk acısını tattırma.

Aşkı şarkılarda buldum, mutluluğu sende gördüm, sen gidince aşkımı kalbime göndüm, acısını gecelere verdim.

Aşk acısını hiçbir yere sığdıramazsınız, kalbe atarsınız ağır gelir, gözlere koyarsanız gözyaşı olur, yüreğinize koyarsınız yakar kavurur, paylaşmak isterseniz sözleriniz boğazınızda düğümlenir.

Aşk şarkıları dinlerken mutlu oluyordum, şimdi ise aynı şarkıyı dinlerken acı duyuyorum.

Uzun süren bir ilişkimizden sonra giderken bana bıraktığı tek şey ömrüm boyunca kalbimde taşıyacağım aşk acısı oldu.

Aşk kremalı pastaya benzer. Birlikte yaşanırken pastanın kreması kadar güzeldir ama aşk bittiği zaman kuru kuruya kek ile kaldığın zaman başlar aşk acısı.

Aşk adana gibidir her zaman acılı güzel olur.

Sen yanımdayken kışın üşümez, yazın yanmazdım. Şimdi sen gidince yazın üşüyor, kışın yanıyorum. Sensiz geceler zindan, günlerim ise açık cezaevi gibi oldu.

Eğer aşk bana acısız gelecekse gelsin, benim acım bana yetiyor zaten.

Ben severken sende aşkı seçtim, ben bu aşk uğruna bütün acılarıma rest çektim, sendin benim terk gerçeğim, şimdi sensiz ben aşk acısı çekeceğim.

Aşkı buldum diye sevinme mutluluğunu görmeden, acım var diye üzülme aşk acısını bilmeden.

Sağa dönüyorum uyuyamıyorum, sola dönüyorum uyuyamıyorum. Zannetmeyin ki aşk acısı çekiyorum da ondan uyuyamıyorum. Alakası yok sayacak koyun kalmadı ondan uyuyamıyorum.

Ben her zaman bu aşk acısıyla yaşamayacağım, her zaman hayalini kurduğum sen olmayacaksın, elbet bir gün benimde ağlayan bu gözlerim gülecek.

Aşk acısı yaşamayan birine aşk acısını anlatmak, görmeyen birine renkleri anlatmak gibidir.

Sabah güne seninle başlıyorum, akşam günü seninle bitiriyorum, geceyi de yalnızlıkla geçiriyorum. Seni bu kadar çok severken, oldu mu çekip gitmek.

Aşk acısı öyle biber acısı gibi şeker yeyince, su içince, ayran içince geçmez.

Hiçbir sebep yokken, her şey çok güzelken, sen beni aşk acısıyla baş başa bırakıp yeni yerlere açıyorsun yelken.

Aşk bir tomurcuğu gül bahçesinde görmekle başlar, gülün açması ile mutluluk daha da katlanır, gül dökülür dikeniyle aşk acısı başlar.

Eğer aşk iki kişilik ise o zaman aşk acısı niçin tek kişilik.

Aşık olurken her şeyi göze alacaksın. Sadece mutluluğunu düşünerek yola çıkarsan yanılır, yıkılırsın. Aşkın tatlısı da olur, acısı da bunu göze alacaksın.

Sen bir daha benim gözüme görünme yeter. Ben aşk acısıyla yaşamaya razıyım.

Unuttuğunu zannedersin, artık alıştım dersin, hayata kaldığın yerden başlamaya çalışırsın, işten eve dönerken köşe başında karşılarsın ve anlarsın ki unutamadığını, aşk acısının geçmeyeceğini.

Benim her hayalim seninle başlar seninle biterken şimdi de her masala seninle başlıyorum.
Bir varmış, bir yokmuş.

Aşk insanı mutluluğuyla duygusallaştıran, acısıyla olgunlaştıran, insanı yavaş yavaş eriten yegane duygudur.

Aşk her insana farklı duyguları öğretir. Kimilerine mutlu olmayı öğretir kimlerine beklemeyi, kimilerine özlemeyi öğretir kimilerine de aşk acısıyla yanmayı.

Benim yaşadığım bütün şehirlerim seninle doluyken, şimdi seni hiçbir şehirde bulamıyorum, bana yaşattığın aşk acısıyla ağlıyorum.

Uğrunda her şeyi göze aldığınız, onun ölmeyi bile hafif saydığınız aşkınız ya bir gün giderse aşk acısıyla gecenin yalnızlığında sırdaş olursanız.

Birine inanmak ona tüm kalbinle ve samimiyetinle bağlanmak demektir.

Geldin hayatımın orta noktasına yerleştin, geçmişime bakıyorum çok şey görüyorum, mutlu oluyorum, geleceğime bakıyorum sadece acı görüyorum.

Eğer ortada gerçek bir aşk varsa unutmak olmaz, sadece vazgeçersin o kadar.

Aşk Acısı Sözleri, Aşk Acısı Sözleri Kısa, Aşk Acısı Sözleri, Aşk Acısı Sözleri Facebook, Aşk Acısı Sözleri Twitter, Aşk Acısı Sözleri Whatsapp,En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Yeni,En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Kısa, En Duygusal Aşk Acısı Sözleri En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Facebook, En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Twitter, En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Whatsapp, En Duygusal Aşk Acısı Sözleri Yeni, En Duygusal Aşk Acısı Sözleri instagram,
Aşk Acısı Sözleri ile ilgili aramalar aşk acısı sözleri etkileyici  aşk acısı sözleri uzun  aşk acısı sözleri kısa ve öz  aşk acısı sözleri kısa etkileyici  instagram aşk acısı sözleri  aşk acısı sözleri resimli  aşk acısı sözleri tumblr  aşk acısı sözleri
Yorumlar