Sevgiliye Güzel Aşk Mesajları

Sevgiliye Güzel Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa, Sevgiliye Aşk Sözleri Facebook, Sevgiliye Aşk Sözleri Etkileyici, Sevgiliye Aşk Sözleri Anlamlı, Sevgiliye Aşk Sözleri Uzun

Unutma senden uzakta olsam da sen yokken hayata gülsem de beni sevmediğini bilsem de ben yine seni seviyorum ve seveceğim.

Ayrılık kapımın önünde beni bekliyor, sevdiğim bende çok uzakta gönlüm onu arıyor, onun hasretini çekmek bu bedene çok zor geliyor, Ruhum sevgilimsiz yavaş yavaş ölüyor.

Ne olurdu sevgiliye aşk mesajları göndermek yerine sevgiliye sarılıp yanında uyusaydım.

Ben seni her doğan günümde, ciğerlerime çektiğim nefeste, ben seni her an yanımdaymışsın gibi sevdim.

Gönlümdeki tarifsiz aşka, yüzümdeki mutlu gülüşe, gözümden sessiz sessiz akan yaşlara, sadece sen sadece sen layıksın Sevgilim.

Dünyada var mıdır acaba sevgilinin hasretini çekmek kadar daha ağır bir yük, ona bağlanmak yaşam gibi, ekmek gibi, su gibi hayati midir?

Günler, aylar, yıllar seninle güzel, sensiz bir saniyem bile geçmesin, sensiz yaşamayı kabul edecekse bu bedenim, bırak bu kalbim atmasın.

Kimine göre aşk deliliktir, kimine göre aşk gözü körlüktür.
Bana göre aşk seni sevmektir, hem de deliler gibi sevmek.

Ben sana olan aşkımı rüzgarlara yükledim, sana olan sevdamı bulutlara fısıldadım, hadi balkona çık ve aşk esintim altında sevda yağmurlarımla sırılsıklam ol.

Sana bir gül vermek istiyorum sevgilim, rengi kırmızı olsun sana bağlılığımı anlatan, rengi senin gibi koksun sürekli seni düşündüğümü hatırlatan.

Ben seni seviyorum diyorsun ama göstermiyorsun, ellerimden tutup meltem esinde sahilde dolaştırmıyorsun, gözlerime bakıp gözlerinle konuşmuyorsun.

Her şeyin bir öncesi varmış, bir sonrası; benim öncem de sensin sonradan da sensin. sevgiliye aşk mesajları gönderir.

Ben seni günlük sevmedim, gün yaşandı bitti, ben seni yarınlar gibi umutla seveceğim, her yeni gündeki umut ve güzellikler gibi seveceğim.

Eğer sen konuştuğum zaman ağzımdan çıkıp giden kelimeler olsam senin için lal olurum konuşmam, göz bebeğimdeki göz yaşım olsan hiç ağlamam, ben seni kalbime aldım artık hiç bir zaman bırakmam.

Dünyanın döndüğü de bir gerçek, günlerin geçtiği de bir gerçek, ne olur ki bütün gerçekleri tek tek saysak, ben seni seviyorum ya işte benim en büyük gerçek.

Sana bir şiir yazıyorum mısra mısra mutluluk dolu, gecenin sessizliğinde unutulan aşklar gibi derinden olsun, bir şarkı kadar dokunaklı, bir anne yüreği kadar merhametli olsun.

Aşk hedefe varmak değildir, aşk her zaman yolda olmaktır.
Aşk mutluluğun doruklarına varmak değil her zaman mutluluğu aramaktır.

Ben bu hayatı senden daha çok seviyorum dedim bana küstün ama sen bilmiyordun ki benim hayatımın sen olduğunu.

Sevgi öyle masum, öyle temizdir ki ona bir zarar gelmesinden korkarsın, onun bir gün elinden gitmesinden korkarsın onun için sevgiye her zaman sahip çıkmalısın.

Eğer seni unutacak kadar adi ise bu kalbim bu ellerimde onu yerinden söküp çıkaracak kadar asidir.

Zaman senin yanında geçiyor, günlerin tadı senin yanında çıkıyor,
Sen olmadan bir bardak suyun bile tadı kalmıyor.

Seni gördüğüm her zaman neden dilim lal, kalbim kor olur, sesini duyduğum her an ruhumun derinlerinde bir heyecan duyuyorum. Çünkü ben seni çok seviyorum.

Şunu iyi öğren güneş batıdan doğuncaya kadar,dünya tersine dönünceye kadar ѕeni ѕeveсeğim.

Aşk bazen karşında hiç kimse yokken durduk yere gülümsemektir.

Ölmek nefessiz kalmak demek değildir, ölmek sevilenin seveni tarafından yüzüstü bırakılıp gitmesidir.

Ben sana sıfır kadar değer verdim dedim üzüldün ama bazıları sıfırın değerinin olmadığını düşünüyorlar. Oysa ben Bir’dim sen yanıma gelince bana değer kattın beni yücelttin.
Seni seviyorum Bitanem.

Masum bir çocuğun kalbinde buldum seni, gözlerin gözlerime bakarken, saçların rüzgarda dalgalanırken, o bana bakışın zamanı durdururken, masum bir çocuğun kalbinde buldum seni.

Ve sen sevdiğim gittin;
Karanlıktan korkan bir kadına, sığınabileceği tek yerin karanlık olduğunu öğrettin.

Gündüzüme gece, çayıma şeker, masalıma kahraman, karanlığımı aydınlatan, hayallerimi süsleyen, sessizliğime pusula olan kişi hep sen olacaksın.

 Gülüşüyle bana dünyaları veren adam, seni hayallerimde yaşattım her zaman, vazgeçtim artık senden, dönme geri istemem.

Seni görünce sanki kalbim yerinden çıkacak, sen varsın hep aklımda hayalimde, seninle birlikte olup mutlu olacağımız, günleri beklemek umuduyla kanat çırpıp mutluluğa uçuyorum.

Saç tellerimin arasında kalmış anılar, sırf bu yüzden gidişine vurduğum makaslar,aralık kalan kapılar, cereyan yapan ayrılıklar, bundandır en sıcak günde sana üşümem.

Seni sevmek bilerek uçuruma koşmak gibi, ecel ile senin aranda kalmak gibi, budur göğüs kafesime sıkışan altın kafeste mahkum kalmış bülbül gibidir seni sevmek.

Yokluğunda gemisiz bir liman misali, anlamsız kalsa da hayallerim, gözlerinin tutsağı olsa da bu bedenim, hala seni çok sevdiğimi sana haykırabilirim.

Hiç okunmamış masallar okuyacağım sana, hiç ayak basılmamış yollardan geçeceğiz seninle, güneşte yanacak ayın gölgesinde serinleyeceğiz, seninle biz bir ömür boyu mutlu olacağız.

Bir sen var içimde sana anlatamam, ne gitmek istiyor ne kalmak, gülüşünün izi var hala beynimin kıyılarında, hayalin karşıma geçip gülüyor belli belirsiz saatlerde aniden.

Bu sayfamızdaki sevgiliye aşk mesajları başlıklı etkileyici mesajlar içeren yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşk Mesajları Uzun, Aşk Mesajları Kısa, Aşk Mesajları Sevgiliye, Aşk Mesajları Anlamlı, Aşk Mesajları Etkileyici, Aşk Mesajları İndir, Aşk Mesajları Facebook
Aşk Mesajları Uzun, Aşk Mesajları Kısa, Aşk Mesajları Sevgiliye, Aşk Mesajları Anlamlı, Aşk Mesajları Etkileyici, Aşk Mesajları İndir, Aşk Mesajları Facebook
Sevgiliye Aşk Mesajları, Sevgiliye Aşk Sözleri
Yorumlar