Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sayfa İçeriği:  Sevgiliye Uzun Mesajlar, Erkek Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgilime Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgilim İçin Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp, Sevgiliye Uzun Mesaj Romantik, Sevgiliye Uzun Mesaj Tumblr

Cemal Süreya bir şiirinde: “Karşıdan karşıya geçer gibi, sev beni önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.” Demiş ya işte seni öyle seviyorum. Sana aşık olduktan sonra gözüm senden başkasını görmez oldu. Senden başkasına bakar kör oldum.
Seni çok seviyorum aşkım, Bitanem, Hayatımın her şeyi.

Seni çok özledim sensizliğe dayanamaz oldum. Artık her şey sen olmayınca üstüme üstüme gelmeye baladı. Bitir bu hasreti gel artık, birlikte duralım hayatın zorluklarına karşı.
Ben her zaman ki gibi sana bakayım, sende bana. Ben hep yaptığım gibi seni seveyim sende beni.

Sevgili olmayalım biz tüm gün konuşalım. Hep birbirimizi özleyelim ama sevgili olmayalım.
Balık tutalım sora tutuğumuz balıkları geri dökelim denize. Birbirimize karışalım, kıskanalım, kavga edelim, küselim, barışalım ama sevgili olmayalım ne olur. Beraber gelecekle ilgili hayaller kuralım, saatlerce telefonda konuşalım, sinemaya gidelim, sahilde el ele dolaşalım ama sevgili olmayalım biz. Sen başka kızlarla, ben başka erkeklerle konuşmayalım. Tek biz olalım ama sevgili olmayalım.
Bak sevgililer hemen ayrılıyor, aşklar hemen bitiyor. Sen gitme benim ol, ama sevgilim olma.
 -Can Yücel-

Seni kimselere anlatmaya korkuyorum görenler sana göz edecek diye, sen benim yüreğimdeki derin yaranın en büyük aşkısın. Sen sana olan sevdamın en doğal halisin. Hem ben seni başkalarına nasıl anlatacağım ki, seni tarif ederken hangi kelimeyi kullanacağım, seni anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır aşkım.
Benim can yoldaşım, her şeyim kalp atışım.

Seninle sanki bir aşk filminin içindeymişiz gibi. Hep mutluyuz korkuyorum aşkım bir gün birisi çıkıp gelecek bizim aşkımıza kötülük yapacak seni benden alacak diye çok korkuyorum.
Düşünüyorum düşündükçe korkulara kapılıyor ve seni kaybedersem yaşayamayacağım aklıma geliyor. Sen benim bu hayattaki her şeyimsin.
Varsa mutluluk seninle olsun yoksa Azrail beklemesin hemen gelsin.

Seni bulmaktan önce aramak isterim. Seni sevmekten önce anlamak isterim.
Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de,  Sana hep, hep yeniden başlamak isterim. -Özdemir Asaf-

Herkesler beni çok kıskanıyor niçin biliyor musun? Senin gibi karizmatik, yakışıklı biriyle mutlu olduğum için bu mutluluğumu kıskanıyorlar.
Ben Rabbime her zaman şükür ediyorum seni karşıma çıkardığı için, seni benim aşkım, sevdiğim, cananım yaptığı için. Allah’ım bizi ölene kadar hiç ayırmasın.

Kimisi okul bitti diye sevinir, kimisi okul bitti diye üzülür.
Ben hangisinde miyim? tabi ki üzülenlerdenim. Çünkü ben her gün okula seni görmek umuduyla, seni uzaktan da olsa sevmek umuduyla koşarak gidiyordum.
Senden bir kelime duymak, bana aşkla bakan gözlerine bakmak, senden seni seviyorum sözlerini duymak için seviyordum okulu. Yani sevdiğim ben okulu sen varsın diye seviyordum.

Ben sana öyle alıştım ki; sana inandım, sana sonsuz güvendim. Sen yanımdayken senden başka hiçbir şeyin öneminin olmadığı cümlesini doğruladın. Sen başka hiç kimseye benzemiyorsun bambaşkasın sen. Sen hayat dolusun, sen aşk dolusun, sen en mükemmel insansın. Sen benim için önemlisin.

Sen öyle çekingen utangaç durdukça karşımda seni daha çok seviyorum. Gözlerin gözlerimden başkasına akmasın, ellerin ellerimden başkasını tutmasın, kalbim sadece benim için atsın.
Bu dünyada mutluluk, aşk, evlilik olacaksa sadece seninle olsun. Seninle olduktan sonra sonunda ölümde olsun her yere gelirim Bitanem.

Seni imkanlarım ölçüsünde uzaktan seviyorum. Kokunu duymadan, gözlerini görmeden, boynuna sarılmadan, güldüğünü görmeden, ellerini tutamadan, içinde benim olduğu kalbinin atışını duymadan uzaktan seviyorum. Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibi seni uzaktan sevmek.

Seninle tanıştığım günümü not ettim takvime. Seninle buluştuğum günüde not ettim takvime.
Sana söylediğim ilk cümlemi yazdım deftere. Seni o kadar çok seviyorum ki senin yanındayken kaç defa nefes alıp verdiğimi de yazmak istiyorum ama seni görünce kalbim hızlı atıyor, nefes alış verişim hızlanıyor yazamıyorum. Baktım her şeyi yazamıyorum bende seni kalbime yazdım, takıldığım bir konu olduğu zaman elimi sol yanıma koyup sana soruyorum. Seni çok çokkkk seviyorum.

Seni yeni doğmuş bir bebeğim kokusunu içine çeker gibi çekmek, nefesini nefesimde hissetmek istiyorum. Sana sımsıkı sarılmak ve bir daha hiç ayrılmak istemiyorum. Artık yüreğim sensizlik nöbetlerine dayanamaz oldu. Senin için atana kalbim seni istiyor.

Şimdi seninle olmak vardı. Senin gülüşünü, konuşmanı, bakmanı izlemek vardı. Sana sarılmak kokunu içime çekmek, hiç bırakmamak vardı. Güldüğün zaman bana verdiğin dünyaları görmek vardı.
Ellerini ellerimde gözlerini gözlerimde görmek vardı. Şimdi sadece seninle olmak vardı.
Sadece seni yaşamak vardı.

Hatırlıyor musun seninle ilk buluşmamızı; ikimizde konuşacak bir şey bulamamış, konuştuklarımızı da doğru düzgün anlatamamıştık. İkimizde çok heyecanlıydık. Ben bana elini uzattığında bir an ne yapacağımı şaşırmıştım. Çünkü kolay değildi büyük bir aşkın ilk adımlarıydı bunlar, hep uzaktan sevip ona yaklaşmak onun kokusunu duymak, ona bir şeyler söylemekti bu heyecan.
Ömrümün en güzel anıydı hiçbir zaman unutmayacağım. Seni o gün sevdiğimden daha çok seviyorum Aşkım.

Rabbime her gün şükür ediyorum seni karşıma çıkardığı için. Senin gibi bir erkeğim olduğu için binlerce kez şükürler olsun. Sen her yönüyle mükemmel bir insansın. Hatta sen benden çok daha iyi birisin. Her şeyi düşünen, sevdiği için her şeyi yapan, hiçbir zaman sevdiğinin kalbini kırmayan karizmatik erkeğimsin sen.

Bir tiyatro oyununda tanışmıştık seninle. Sen bir oyun diye düşünürken ben gizliden gizliye seni seyrediyor her hareketinde sana hayran kalıyordum. Ve her bölümde gittikçe sana aşık olmaya başlıyordum. Ama sen beni fark etmiyordun bir türlü. Sana imalı bakışlarımdan, sana kelime aralarında saklı ilgi sözcüklerimden, sadece sana özel manidar gülümsememden sana olan ilgimi bir türlü anlamıyordun. Ama kararlıydım kendimi sana fark ettirecek ve sevdirecektim.
Ve de bunu başardım. Bir sahne arasında çay içerken söylediğim bir söz sonrasında senden beni fark ettin ve sana olan ilgime karşılık verdin. İşte Bitanem seni o günden beri çok ama çok seviyorum.
Sayfa İçeriği:  Sevgiliye Uzun Mesajlar, Erkek Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgilime Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgilim İçin Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp, Sevgiliye Uzun Mesaj Romantik, Sevgiliye Uzun Mesaj Tumblr
Sevgiliye Uzun Mesajlar
Dellon Thomas adlı kişinin Pexels'daki fotoğrafı
Yorumlar