Gönül Alma Sözleri

Bu sayfamızda gönül alma sözleri, gönül sözleri,gönül almak ile ilgili sözler,gönül alma mesajları, gönül mesajları, gönül alma ile ilgili sözleri konulu bir yazı hazırladık.

Seni tanıdığım gün ben yeniden doğdum, sen bana bakınca kalbimin atışını duydum, senin sözlerinle yaşamayı öğrendim Bitanem.

Ben güne sabah doğan güneşle başlamıyorum, benim günüm senin gözlerindeki parlaya ışığı gördüğüm zaman başlıyor. Beni ışıksız bırakma Aşkım.

Sen bu yalan dünyadaki tek gerçeğimsin, sen benim dünüm, bugünüm, yarınımsın, sen benim ömür boyu sürecek tek Aşkımsın.

Ben sevgiyi, sevmeyi seninle öğrendim, senin gözlerine baktığım zaman aşkı yüreğimde hissettim, ben sen olmayınca yaşamaktan pes ettim.

Dün sabaha kadar dolaştım bomboş sokakları, son bir ümitle bekledim bana döneceğin sabahları, ben sen olmadan yaşayamam, gel ne olur bitirme umutları.

Dünyada yedi harika varmış, aman sevdiğim o harikaların yanından geçme seni görüp kıskanmasınlar bizden güzelmiş diye.

Seni kırdıysam çok özür dilerim, ben sadece sana daha yakın olmak istemiştim.
Beni affet aşkım seni çok seviyorum.

Gönlünü almam için ne diyorsan yapmaya hazırım, hatta geleyim pencereyin önünde sabaha kadar oturayım. Yeter ki bana gönül koyma.

Sırtını dönme bana ne olur yaşarken dünyam cehennem olur, beni sensiz günlere mahkum etme olur yoksa yaşamak bana haram olur.gönül alma sözleri

www.sosyetekaradeniz.com
Beni o güzel gülüşlerinden, sevgi ile bakışlarından, mahrum bırakma, seni böyle delice severken küçücük bir hatadan bana gönül koyma.

Asma artık suratını sana gülmek yakışıyor, bu gözler seni görmeden mutlu olmuyor, bu kalp sensiz atmak istemiyor.

Gözlerim o gülen gözlerine bakmasa da, saçların rüzgarla bana doğru dalgalanmasa da, sensizlik her gece çökse de odama, ben seni çok seviyorum ya işte o yeter bana.

Yokluğun kor alevler gibi beni yakıyor, sen olmayınca sanki dünya başıma yıkılıyor. Seni çok seviyorum aşkım.

Hadi mesaj git sevdiğime söyle onu çok seviyorum, ona gönlünü almaya geldiğin söyle, beni affetsin.

İnsanlar yaşlanmak istemez ama ben istiyorum ama bir şartla: seninle yaşlanmak, gözlerinin içine bakarak ömrümü bitirmek istiyorum Bitanem.

Dünyada da o kadar sahte gülüşleri olan insan çok iken buldum senin gibi içten ve samimi gülen birini, seni seviyorum derken yürekten taa derinden söyleyeni, şimdi ben seni nasıl üzerim, ben sana nasıl kötü söz söylerim.

Gecenin karanlığımda gecenin sessizliğinde sensiz gecelerde, yalnızlık oldu sırdaşım ama sensizlik oldu kalp ağrım, yürek acım.

Ben senin için ölürüm canım sevdiğim ama benden başka bir şey iste ne olur çünkü ben ölürsem sana doymadan gözlerim açık giderim bu dünyadan.

Sen benim en karanlık gecelerimin aydınlık ışığı, sen hayatımın yaşanacak en güzel mutluluk kaynağı, sen bu asi kalbimin deli sevdası.gönül alma sözleri

www.sosyetekaradeniz.com
İnsan bir rüya görür ve hemen uyanmak bir daha görmek istemez, bir rüya görür ki hiç uyanmak istemez. İşte bitanem sen benim hiç uyanmak istemediğim rüyam gibisin. Sen benim ömürlük sevdiğimsin.

gonul-alma-sozleri

Ben senin gözlerinde değilim, ben senin ellerinde de değilim, ben senin her zaman yüreğinde olacağım.

Gönül alma sözleri nasıl olur bilmiyorum ama senden özür diliyorum beni affet sevdiğim.

Ben bir bahar yağmuru olsaydım seni yağdığım bölgeler kadar severdim, bir fırtına olsaydım seni esip yıktığım yerler kadar severdim, ben seni ne yağmur, ne fırtına gibi seviyorum ben seni aldığım nefes gibi seviyorum Bitanem.

Ben seni o kadar çok seviyorum ki ölsen bile benden kurtulamazsın. Ölürsen kefenim olur seni sararım, çiçek olur mezarının üstünde açarım, yağmur olur toprağını sularım.

Gözlerim o gülen gözlerine bakmasa da, saçların rüzgarla bana doğru dalgalanmasa da, sensizlik her gece çökse de odama, ben seni çok seviyorum ya işte o yeter bana.

Ey sevdiğim bırakıp giderken eğer kalbini de yanında götürmüyorsan, o zaman bir gün elbet geri döneceksin.

Sen benim yaşadığım hayat, aldığım nefes gibisin, ben de senin için değerli biri miyim bana söyler misin?

Reklamlar
Ben gönül işlerinden pek anlamam ama gönlümü çalan güzeli sevmeyi çok iyi bilirim. İnsanın birini sevmesi ona gönlünü vermesi bu dünyadaki yaşayacak olduğu duyguların en güzelidir.

Gönlümün sultanı sen benim sadece gönlümü almadın hayatımı, ruhumu aldın götürdün.

gonul-alma-sozleri

Ben gönlümün güzelini nasıl kırabilirim ki onun gönlünü alayım. Eğer bir gün ben onu kırarsam varsın yaşam benim için o gün bitsin.

Sevda sevdiğinin her zaman yanında olması demek değildir, sevda onu görmeden, ondan bir haber almadan, onun kokusunu duymadan, onu yürekten sevmektir.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Gökyüzündeki yıldız topluluğundan en parlak olanı seçmedir benimkisi, yağmurdan sonra rengarenk çıkan gökkuşağıdır benimkisi, ömrümü adadığım delice sevdiğimdir benimkisi.

Sen bana bakarken gözlerinle baktın ama ben senin gözlerine baktım ama gözlerinde kalbini gördüm ve ben o kalbi çok sevdim. Beni kalpsiz bırakma.

Bir gül olmak isterdim senin elinde solan, bir kır çiçeği olmak isterdim senin ayakların altında ezilen, bir yağmur damlası olmak isterdim saçlarının arasında dolaşan ve bir nefes olmak isterdim içine girip bir daha çıkmayan.

gonul-sozleri

Günler geçer gider, güller solar dökülür, yanan ateşler yanar kül olur, her şey gelir geçer ama benim sana olan hiç bitmeyecek Bitanem.

Eğer bana bir hediye vermek istiyorsan, ona kalbim gibi bakacağım, her an içinde atacağım bir hediye ver ki seni bir ömür boyu seveyim.

Eğer yarınımda seni görme umudum olmasaydı, inana bu hayat hiç çekilmezdi. Ne olur benim umutlarımı bitirme.

Biz seninle birbirine kavuşamadan coşkuyla akan iki nehir gibiydik, belki bir gün olmadık bir zamanda, olmadık bir yerde birleşiriz umuduyla yaşadık.
Etiketler: gönül alma ile ilgili sözleri gönül alma mesajları gönül alma sözleri gönül almak ile ilgili sözler gönül mesajları gönül sözleri


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar