Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı

Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. 
Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki her an seni yaşamak seninle yaşamak seninle yaşlanmak istiyorum. 
Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin yaşadığımın farkına vardıran sensin huzurun diğer adı sensin. 
Bil ki bitanem her duamda ellerimi açtığım her hayalde baş köşeye kondurduğumsun benim en tatlı uykum en hakiki mutluluğumsun. 
Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum. 
Seni çoooooook seviyorum diye duysun herkes sana olan sevgimi anlasın herkes seni nasıl sevdigimi. 
Canımın içi Sen benim başıma gelen en güzel şeysin 
Beni hayatın karanlığından ve solgunluğundan kurtaran gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın. mesajlar.info Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı. 
Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın güzel bakışlım. 
Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki  seni öylesine seviyorum ki aşkım bunu anlatmaya hiçbir kelime hiçbir şiir hiçbir şarkı yetmez. 
Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez senin gibi bir adama sahip olduğum için beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum. 
Seni tanıdığım için attığım tüm adımlar içim seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum. 
Benim sevgilim benim bitanem benim ömrüm benim dünyam benim huzurum benim herbişeyim olduğun için dünyanın en şanslı insanıyım. 
Her an seni görmek her an senin yakınında olmak seninle aynı yastığa baş koymak ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum 
Seninle birlikte yaşlanmak saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum. 
Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. 
İyi ki benimsin İyi ki varsın Canım bilmiyorum ne kadar içimi dökmeye çalışsam da yetmez bu kelimeler bizi anlatmaya sana olan sevgimi anlatmaya sende biliyosun ki bizim aşkımızı sevdamızı ne bi kelimeyle ne bi cümleyle anlatamayız biz sevgimizi yaşıyoruz sadece ama elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım ben sana 
SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUMM GÜNAYDIN SOL YANIM GÜNAYDIN MUTLULUGUM GÜNAYDIN HUZURUM GÜNAYDIN NEŞEM GÜNAYDIN GÜLÜCÜKLERIM GÜNAYDIN HAYALLERIM GÜNAYDIN UMUTLARIMGÜNAYDIN GELECEGIM GÜNAYDIN ÖMRÜM GÜNAYDIN GÖKYÜZÜM GÜNAYDIN HUZUR YUVAM HERBIŞEYIMM

Facebook Twitter instagram Google+ Pinterest Youtube
Hesaplarımızdan Takip Ederek Bize Destek Olunuz
Yorumlar