Sosyete Aşk

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım.
Sonra ismini her yere yazdım.
İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum.
Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de…
Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Etiketler : Sosyete Acı Mesajlar Sosyete Acı Sözler Sosyete Acımasız Sözler Sosyete Adam Gibi Sözler Sosyete Af Dileme Sözleri Sosyete Afili Sözler Sosyete Ağır Abi Mesajlar Sosyete Ağır Abi Sözleri Sosyete Ağır Mesajlar Sosyete Ağır Sözler Sosyete AğLatan Sözler Sosyete Aile için Sözler Sosyete Akıllı Sözler Sosyete Aldatma Mesajlari Sosyete Aldatma Sözleri Sosyete Almanca Aşk Sözleri Sosyete Almanca Ata Sözleri Sosyete Almanca Özlü Sözler Sosyete Anlamlı Mesajlar Sosyete Anlamlı Sözler Sosyete Anlamsız Sözler Sosyete Anneler Günü Mesajları Sosyete Araba Yazıları Sosyete Aşık Edici Sözler Sosyete Aşk Espirileri Sosyete Aşk Masalları Hikayeleri Sosyete Aşk Mesajları Sosyete Aşk Sözleri Sosyete Asker Sözleri
Sosyete Acı Mesajlar Sosyete Acı Sözler Sosyete Acımasız Sözler Sosyete Adam Gibi Sözler Sosyete Af Dileme Sözleri Sosyete Afili Sözler Sosyete Ağır Abi Mesajlar Sosyete Ağır Abi Sözleri Sosyete Ağır Mesajlar Sosyete Ağır Sözler Sosyete AğLatan Sözler Sosyete Aile için Sözler Sosyete Akıllı Sözler Sosyete Aldatma Mesajlari Sosyete Aldatma Sözleri Sosyete Almanca Aşk Sözleri Sosyete Almanca Ata Sözleri Sosyete Almanca Özlü Sözler Sosyete Anlamlı Mesajlar Sosyete Anlamlı Sözler Sosyete Anlamsız Sözler Sosyete Anneler Günü Mesajları Sosyete Araba Yazıları Sosyete Aşık Edici Sözler Sosyete Aşk Espirileri Sosyete Aşk Masalları Hikayeleri Sosyete Aşk Mesajları Sosyete Aşk Sözleri Sosyete Asker Sözleri
Sosyete Travel ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend
Facebook Twitter instagram Google+ Pinterest Youtube
Hesaplarımızdan Takip Ederek Bize Destek Olunuz
Yorumlar