Ramazan Bayramı Mesajları Yeni

Yeni Ramazan Bayramı Mesajları

Sayfa içeriği : En Güzel Bayram Mesajı, Ramazan Bayramı Mesajı Dini, Ramazan Bayramı Mesajı Kısa, Ramazan Bayramı Mesajı Yeni, Ramazan Bayramı Mesajları Anlamlı, Ramazan Bayramı Mesajları

En güzel günler sizin olsun.
Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun.
Ramazan Bayramınız mutlu olsun.


Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle 
Ramazan Bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. 
Avucunuza melekler gül koysun yüreğiniz coşsun. 
Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Sana gelen her iyilik Allah’tandır bütün kötülükler nefsindendir. 
Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Bayramlar berekettir umuttur özlemdir. 
Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun sevdiklerin hep seninle olsun bayramınız kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine bin mutluluk dolsun gönlüne bütün hayallerin gerçek olsun duaların kabul olsun bu bayramda. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı sevenlerin bir araya geldiği rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. İyi bayramlar.

Bir bayram gülüşü savur göklere eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun.

Yüreğine damla damla umut günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun yüzün ve gülün hiç solmasın Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. 
Yüzünüz de hep gülümseme kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Güzellik birlik beraberlik dolu her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

En delice esen seher yeli en güneşli günler en parlak gecedir bayramlar. 
Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. 
Ramazan Bayramınız kutlu her şey gönlünüzce olsun.

Ramazan Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı yuvanız bereketli olsun.

Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. 
Ramazan Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı yuvanız bereketli olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. 
Ramazan Bayramı bereketiyle bolluğuyla gelsin tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun tüm dertleriniz deva bulsun. 
Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri bir sıcak gülümseme www.sosyetesozler.com bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun.

Dostluğu sevgiyi ve geleceği. Aşımızı ekmeğimizi soframızı. 
Hüznümüzü acımızı yalnızlığımızı paylaştığımız birlik ve beraberliğimizi kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim.

Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. 
Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları barıştıkları kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar milli ve dini duyguların inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Etiketler : En Güzel Bayram Mesajı, Ramazan Bayramı Mesajı Dini, Ramazan Bayramı Mesajı Kısa, Ramazan Bayramı Mesajı Yeni, Ramazan Bayramı Mesajları Anlamlı, Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan Bayramı Mesajları ile ilgili aramalar ramazan bayramı mesajları resimli  ramazan bayramı mesajları   bayram mesajları  ramazan bayramı   arkadaşa bayram mesajı  ramazan bayramı ile ilgili bilgiler  ramazan bayramı ile ilgili cümleler  ramazan bayramı ile ilgili resimli yazılar
Bu Güzel Sözleri Facebook Twitter ve Whatsapp ile Sevdiklerinizle Paylaşabilirsiniz Yorum Ekleme Bölümlerinden Sayfamıza Katkıda Bulunabilirsiniz.
Telif Konusunda Hatamız Var İse Bildirmeniz Yeterli Saygılarımızla
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Yorumlar