Aşk Bir Gün Biter

En Güzel Aşk Bir Gün Biter


Bir insanı uzun süre hayatınızın merkezine koymak yapılabilecek en büyük hatalardandır. 
Neden mi ? 
Çünkü her filmin bir sonu olduğu gibi her aşkta bir gün biter herkes gider. 
Elimizde kalansa sadece 1 avuç anıdan fazlası olmaz çoğu zaman. 
Her gözünüzü kapattığınızda saçları, gözleri, gülüşü, elleri beliriyorsa o kara boşlukta ya da eski bir fotoğrafa gözünüzü kırpmadan saatlerce bakmaya başladıysanız muhtemel sonunuz acı dolu günler belki haftalar belki aylar… 
Peki o kişi değer mi kendinizi bu kadar yıpratmanıza, siz gece yastığınızda onun için göz yaşı dökerken büyük ihtimalle giderken olduğundan daha da umursamaz bir şekilde kendini eğlendiriyor ve siz aklının ucundan bile geçmiyorsunuz. 
Biraz zor aynı zamanda da acı olsa da yapılabilecek bir şey var kendini toplamak ve her şeyin karşılıklı olduğunu kabullenmek. 
Sizi umursadığı kadar umursamak, çabaladığı kadar çabalamak 
Ve muhtemelen en zoru sevildiğiniz kadar sevmek. 
En önemli şey teraziyi eşitlemek bu konuda. 
Hiç kimse en iyi, kusursuz ve vazgeçilmez değildir. 
Ancak daha iyi olmak kişinin elindedir. 
Kimisi farkına varır gerçekten çabalar uğraşır kimisi de değiştiğini idda ederek gerçek kişiliğinin üstünü yalanlarla örter. İnanmayın ikiside verilecek bir şansta sizi daha çok yıpratmak için elinden geleni yapacaktır. 
Tabii inanıp inanmamak size kalmış. 
Ama bence önünüze bakın, zaten hiç bir zaman ilk başlarda olduğunuz gibi olamayacaksız, güzel günler sadece anılarda kaldı. 
Geçmişi geçmişte bırakın ve kendiniz için bir şeyler yapın.

Ayrılık Ayrılık Sözleri Aşk Aşk Acısı Aşka Dair Yazılar Aşk Hikayeleri Aşk Mektupları Aşk Mesajları Aşk Üstüne Aşk Üstüne Güzel Sözler Aşk Üstüne Yazılar Aşk Şarkıları Aşk Şiirleri Duygusal Mesajlar Duygusal Sözler Duygusal Yazılar Güzel Sözler Kimi Sevsem Sensin M Masal Masal perim Masal Perim Masal perim Evlendi Masal Perisi Masal Perisi O Evlendi Masal perim O Evlenmiş Seni Seviyorum Seni Sevmek Sensizlik Sevgi Sevgililer Günü Sevgiliye Mektuplar Umut Yok Özlü Sözler özlem İsyan Var
Aşk Bir Gün Biter
Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Telif Konusunda Hatamız Var İse Bildirmeniz Yeterli Saygılarımızla
Aklınıza Gelen Güzel Sözler Varsa Yorum Kısmında Paylaşabilirsiniz
Yorumlar