En Güzel Kapak Sözler

En Güzel Kapak Sözler Yeni


Yunus Emre’nin “Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı.” ve ” Söz ola ağulu aşı, Yağ ile bal ede bir söz.” beyitinde vurguladığı gibi söz söylemek bir sanattır. 
Sözün kıymetini bilip yeri ve zamanı gelince kullanmayı bilmek söz söyleyenin değerini arttıracaktır. Gelişen teknoloji ile hayatımızın her aşamasında yer bulan sosyal medya ve bu sosyal medyayı her ortamda kullanma kolaylığı sağlayan cep telefonu teknolojileri insanları güzel söz, anlamlı söz öğrenme söyleme ve araştırmaya sevk etmiştir. 
Sitemiz bu ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla yola çıkmış ve güzel Türkçemizin doğru kullanılmasına azami dikkat ederek sizlerin hizmetine sunulmuştur. 
Sitemizde gözümüzden kaçan bilgi hatası veya yazım yanlışı  olursa lütfen bize bildiriniz. 
Sitemizde bulunan tüm materyalleri sosyal medyada paylaşabilirsiniz. 
Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı

Balım Böceğim Canım Hayatım Bir tanem Nur tanem Prensesim Böceğim Cici Kuşum Kuşum Böğürtlenim Mutluluğum Karım Kocam Denizim Gökyüzlüm Mavim Nefesim Ruhum Gelinim Ateşim Papatyam Sarı Böceğim Esmerim Sarışınım Çileğim Peteğim Sebebim Çikolatam Fıstığım Kraliçem Ponçiğim Pandam Maymunum Biriciğim Tanem Nurum Kırılganım Avradım Rüyam Sincabım Miniğim Tavşanım Öküzüm İneğim Gergedanım Tuzum Biberim Yarim Yarım Güler Yüzüm Gülüm Dikenim Böreğim Kalbim Kalp Atışım Sabahım Gülücüğüm Gamzelim Bulut Yüzlüm Balım Ballim Aşk Böceğim Sevgi Çiçeğim Bal Yüzlüm Can Yoldaşım
Hesaplarımızdan Takip Ederek Bize Destek Olunuz
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar