Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları


Dünyanın en yakışıklı dayısını doğum günüymüş bize de kutlamak düşer artık.
İyi ki doğdun dayıcığım iyi ki varsın.

Ömrün her zaman huzur ve mutluluk içinde geçsin, hakkında hayırlı olan tüm dileklerin gerçek olsun. Yakışıklı dayım doğum günün kutlu olsun.

Dayıya Doğum Günü Sözleri, Resimli Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Mesajları

Rabbim hayırlısı ile mesleğine atanmayı nasip etsin, emeklerine boşa salmasın, bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Sen benim örnek aldığım, her zaman gururla bahsettiğim, dünyanın en iyi, en başarılı insanısın.
Nice mutlu yıllara yeni yaşın kutlu olsun.

Dayı bey dayı bey doğum günü filan uyutuyorlar seni yaşlanıyorsun haberin olsun ama olsun sen yaşlı da olsan dünyanın en tatlı insanısın. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Rabbim eşinle, çocuklarınla birlikte huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin. En kötü günün ne mutlu olduğun, en çok güldüğün gün gibi olsun, canım dayım doğum günün kutlu olsun.

Uyan dayı uyan daha doğum günü kutlanacak, pasta siparişi verilecek, hediyeler açılacak yeğenlere harçlık verilecek çok işimiz var çok kalk haydi bugün senin en mutlu günün. Yeni yaşın kutlu olsun.

Musmutlu bir yaşın olsun, yeni yaşın eski yaşlarını aratmasın.
Yüreğinden sevgi yüzünden gülümseme eksik olmasın. İyi ki doğdun mutlu yıllar.

Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Mesajı, Dayıya Doğum Günü Sözleri, Dayıya Doğum Günü Mesajları Komik, Dayıma Doğum Günü Mesajı, Dayım İçin Doğum Günü Mesajı, Dayıya Doğum Günü Yazısı

Sana doğum günü hediyesi almak istedim ama hiçbir hediyeyi sana verecek kadar değerli bulamadım. Bende seni çok sevdiğimi ve doğum gününü kutlayan bu mesajı gönderdim. Mutlu yıllar dayımmmm.

Sen benim için çok değerlisin ve çok önemlisin, her zaman da öyle kalacaksın.
İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

Tanıdığım en delikanlı, en iyi kalpli, en mükemmel insan canım dayım doğum günün kutlu olsun.

Umutların yıldızlar kadar yüksek, gülüşlerin okyanus kadar büyük, hayallerin gökyüzü kadar geniş olsun, güzel insan, biricik dayımın doğum günü kutlu olsun.

Her zaman en çok sevdiğim ve değer verdiğim canım dayım doğum gününü kutlar ellerinden sevgi ile öperim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum.
Doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin, neşen her zaman yerinde olsun, yeni yaşın kutlu olsun.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice mutlu yıllara…

Dayıya Güzel Sözler Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları Dayıya Bayram Mesajları Dayıya Günaydın Mesajları Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Yüreği güzel kendi yakışıklı dayıma şimdi ben sevgimi nasıl anlatabilirim ki sözlerle, ona olan sevgimi anlatmaya kalksam sözler yetersiz kalır.
Seni çok seviyorum dayıcığım doğum günün kutlu olsun.

Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanslıyım çünkü senin gibi bir dayım var.
İyi ki dayımsın diyorum. Mutlu huzurlu yıllara dayıcığım.

Yeni yaşını kutluyorum, eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerimle doğum gününü kutluyorum, doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayı için Doğum Günü Sözleri, Dayıya Doğum Gününde Söylenecek Sözler, Dayıya Doğum Günü Mesajları

Eski yaşına elveda, yeni yaşına merhaba; yeni yaşının sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun dayım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım.
Doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum.
Dur bakayım.. dur dur aklıma geldi; Doğum günün kutlu olsun dayıların en tatlısı.

Etiketler : Dayıma Doğum Günü Mesajı, Dayıya Doğum Günü Mesajları Kısa, Dayıya Doğum Günü Mesajı Uzun, Dayıya Doğum Günü Mesajı Komik, Dayıya Doğum Günü Hediyeleri, Dayıya Doğum Günü Şarkıları, Dayıya Doğum Günü Mesajları
Tags: Dayım İçin En Güzel Doğum Günü Mesajı Dayıma Doğum Günü Mesajı Dayıya Doğum Günü Mesajları Dayıya Doğum Günü Sözleri Dayıya Esprili Doğum Günü Mesajları Dayıya Komik Doğum Günü Mesajları
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar