Doğum Günü Mesajları Önerileri

Doğum Günü Mesajları Önerileri

Doğum günlerinin, insanların hayatındaki en değerli günlerden birisi olarak kabul ediliyor.
Doğum gününü kutlamayan, umursamaz görünen insanlar bile aslında içten içe sevdiklerinden özellikle hayatlarında özel olan kişilerin doğum gününü hatırlayıp kutlamasını bekliyor.
Bazı insanlar doğum günlerini doyasıya kutlamak için can atıyor.
Hal böyle olunca insanlar, önlerinde duran o yepyeni 365 günün ilk anını sevdikleri insanlarla geçirmek, onlarla pastanın üstündeki mumları üfleyip güzel dilekler dilemek en temel istekleri haline geliyor.

Doğum günü mesajları ise bu özel günlerde karşımızdaki insanın çok daha özel hissetmesinin sağlamanın en hoş ve pratik yollarından biri.
Bazen mumları yanan bir pastanın yanında yazılan hoş bir not ile bu jest yapılırken bazen de içinizden gelen en tatlı hediyeyi süslüyor.
Birbirinden farklı ve kişiye özel doğum günü mesajlarını ve hayatınızdaki tüm insanlar için rahatlıkla yazabileceğiniz doğum günü mesajlarını ise yazımızda bulabilir, dilediğinizi seçerek, güzel bir çiçek aranjmanı ile beraber sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

-     Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum.
Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün.
Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…

-      Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur.
Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin :)

-       Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş.
Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara.
Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

-       Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

-       Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın.
En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

-        Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum.
Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

-        Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

-        Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

-        Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

-        Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle.

Ancak hayatın keşmekeşliği arasında her zaman bu özel günde sevdiklerimizin yanında yer alamıyor ve bir nevi onlara yeni yaşlarının ilk hüzünlerini yaşatabiliyoruz.
Bu nedenle hayatımızdaki değerli insanlara onları sevdiğimizi, aslında yanlarında olabilmek için her şeyi yapabileceğimizi göstermenin çeşit yolları söz konusu.
Doğum günü hediyesi göndermek, doğum günün çiçeği göndermek bunun en temel yolları arasında yer alıyor.

Kimilerimiz ise bunların dışında bir yaklaşıp sergileyerek kelimelerin gücüyle doğum günü kutlayarak sevdiği kişinin hislerine dokunmak istiyor.
Fakat doğum günü mesajı atmak her zaman kolay olmayabilir.
Eğer kelimeler ile arası çok iyi birisi değilseniz bu bir facia haline gelebilir ve sevdiklerinizi mutlu etmek bir yana ona hoş olmayan bir doğum günü mesajı gönderdiğiniz için gözündeki değeri düşebilir.

Doğum günü mesajı atarken bir diğer önemli etmen ise mesajı kime atmak istediğiniz oluyor. Sevgiliye atılacak bir doğum günü mesajı ile arkadaşınıza atacağınız doğum günü mesajı birbirinden farklı olması çok daha uygun bir tercih.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgilimiz kuşkusuz hayatımızdaki en özel insanlar arasında yer alıyor.
Hatta en özel insan bile olabilir.
Durum böyle olunca yılda yalnızca bir gün kutlanabilen bu özel günde onu yalnız bırakmak hoş olmayan bir durumun ortaya çıkmasına neden olabiliyor.
Daha kötüsü doğum gününde yer almamak ya da doğum gününü kutlamamak ayrılığa kadar gidebilecek bir kavganın başlangıcı neden olabilir.
Bu yüzden sevgiliye atılacak doğum günü mesajı tüm bunların önüne geçip onu sevdiğinizi ve ilk fırsatta baş başa güzel bir kutlama yapmak istediğinizin en güzel kanıtı haline gelebilir.
Hayatınızda böyle kötü bir durum yaşamanınız için sevgiliye atılabilecek en güzel doğum günü mesajlarını Sitemizde Bulabilirsiniz 

Etiketler : Doğum Günü Mesajları En Güzel Doğum Günü Mesajı En Güzel Doğum Günü Mesajları Kısa Uzun Sevdiklerine Özel Mesajlar Anlamlı Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Şiirleri Önerileri Doğum Günü Mesajları ve Notları Duygusal Esprili Doğum En Güzel Kız Çocuğu Doğum Günü Konsepti Fikirleri
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar