Duygusal Ayrılık Mesajları

Duygusal Ayrılık Mesajları Ayrılık Yazıları


♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim.
Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder...
Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

♥ Kötü diye bir şey olmasaydi, cehennem boş kalirdi. sen beni kirmasaydin, bu can ugruna fedaydi...seni cok seviyorum

♥ Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin..
Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

♥ Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

♥ Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye.
Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

♥ Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başimi her yastiga koyuşta sen varsin hayallerimde.
Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadigimsin YAR

♥ Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederligim gelmezsen kahrolurum yikilirim sevgilim seni çok seviyorum

♥ Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

♥ Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soguk o korkunç ve o kara topraga girmekmiş... yok be aşkim asil ölmek "sensizlikmiş"

♥ Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

♥ Ben Sensizdim..! akşamin yaklaştigi saatlerde. kahrolursun görme agladigimi. Başlayan düşü şafakla birlikte dagitir ansizin her gün batimi..

Etiketler : Whatsapp Ayrılık Mesajları , Whatsapp Ayrılık Mesajları Kısa, Whatsapp Ayrılık Mesajları, Whatsapp Ayrılık Mesajları Facebook, Whatsapp Ayrılık Mesajları Twitter, Whatsapp Ayrılık Mesajları Whatsapp, Whatsapp Ayrılık Mesajları instagram ,En Güzel Whatsapp Ayrılık Mesajları Kısa, En Güzel Whatsapp Ayrılık Mesajları Facebook, En Güzel Whatsapp Ayrılık Mesajları Whatsapp, En Güzel Whatsapp Ayrılık Mesajları instagram, En Güzel Whatsapp Ayrılık Mesajları
AYRILIK MESAJLARI ile ilgili aramalar aglatan ayrılık mesajları  aglatan ayrılık mesajları uzun  ağlatan uzun ayrılık mesajları  ayrılık mesajları whatsapp  erkeğe ayrılık mesajı  arkadas ayrilik mesajlari  en içten ayrılık sözleri  ayrılık sözleri damar
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar