Ablaya En Güzel Sözler

• Ablaya En Güzel Sözler Yeni 


Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Benim bir ablam var size biraz ondan bahsedeyim; çok iyi birisi, kalbi tertemiz, hayat dolu, kardeşleri için kendi mutluluğundan bile vazgeçen fedakar bir insan. Seni çok seviyorum canım ablam.

Bu dünyadaki anneden sonra en güzel kelimdedir abla, abla anne gibidir, abla bir baba gibidir, abla candır, abla her şeydir.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin.
Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Bir ablası olmalı insanın yüreği merhamet ile çarpan, bir ablası olmalı insanın sevgisi dağlar kadar büyük, bir ablası olmalı insanın her zaman onu düşünen, bir ablası olmalı insanın tıpkı senin gibi.

Her aşk farklıdır ama kardeş aşkı bambaşkadır. Seni çok seviyorum canım ablam.

Ne zaman zora düşsem sen yanımdasın, canım kardeşim deyip boynuma sarılansın, sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım ablamsın.

Abla diye bir kelime var yüreklere sığdıramadığım, abla diye sevdiğim birisi hiçbir zaman sevmeye doyamadığım. Seni çok seviyorum ablacığım.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Abla İçin Güzel Sözler, Ablaya Duygu dolu Sözler, Ablaya Güzel Anlamlı Uzun Sözler, Ablaya Güzel Sözler, Ablaya sevgi dolu Sözler, Anlamlı Ablaya Güzel Sözler, Kız kardeşten Ablaya Güzel Sözler, Manevi Ablaya Güzel Sözler

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş.
Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Biz küçüktük çocuktuk, koştuk oynadık yorulduk. Sonra büyüdük adam olduk, biz hayatı yaşamayı, sevmeyi, sevilmeyi hepsini senden öğrendik canım ablam. Allah’ım sana uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.

Senin kendin kadar güzel olan yüreğin her zaman mutlulukların en güzelini hak ediyor.
Rabbim seni her daim mutlu ve huzurlu eylesin canım ablam.

Sana bir şarkı yazdım ablacığım seni sevmekle başlıyor, seni çok sevmekle bitiyor.
İyi ki varsın benim canım kadar sevdiğim ablam.

Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Ablaya Güzel Sözler, Anlamlı Ablaya Güzel Sözler, Abla İçin Güzel Sözler, Ablaya Duygu dolu Sözler, Kız kardeşten Ablaya Güzel Sözler, Ablaya sevgi dolu Sözler, Manevi Ablaya Güzel Sözler, Ablaya Güzel Anlamlı Uzun Sözler

Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Bu hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam.

Ablama güzel söz yazayım dedim ama kelimeler yetmedi, cümleler bitmedi.
Sonra düşündüm zaten en güzel kelime “abla” değil miydi? Canım ablam seni çok seviyorum.

Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun.
Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

Etiketler : Ablaya Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Kısa Sözler, Kısa Abla Sözleri, Ablaya En Anlamlı Sözler, Ablaya Söylenebilecek En Güzel Sözler, Ablaya Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Sözler Facebook, Ablaya En Güzel Sözler Twitter, Ablaya Etkileyici Sözler, Canım Ablama En Güzel Sözler, Etkileyici Ablaya Güzel Sözler
Ablaya En Güzel Sözler ile ilgili aramalar ablaya güzel sözler resimli  ablaya güzel sözler facebook  ablaya komik sözler  ablalarımız için güzel sözler  ablaya mektup  ablaya şiir  evlenen ablaya veda sözleri  ablaya güzel sözler doğum günü
Tags: Ablam İçin Güzel Sözler Ablama Anlamlı Sözler Ablama Güzel Mesajlar Ablama Güzel Sözler Ablaya Güzel Mesajlar Ablaya Güzel Sözler
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar