Dini Özür Dileme Mesajları

• Dini Özür Dileme Mesajları 


Rabbim hatalarımızı bağışlasın, seni bugün çok üzdüm beni affetsin.
Dostum güzel arkadaşım sende beni affet.

Seni üzdüğüm için çok pişmanım, Önce Allah sonra sen beni affet.
Seni kırdığım için çok üzgünüm senden özür dilerim.

Yüce Mevla her şeyin hayırlısını verendir, üzülsekte, kırılsakta, biz yine birbirimizin dostuyuz.
Seni üzdüysem bağışla beni.

Önce Rabbim beni bağışlasın, sonra sen beni affet. Bugün istemeden de olsa seni sözlerimle kırdım ama unutma ki dostum sende çok iyi bilirsin ki ben bir karıncayı bile incitmek istemem. Tekrar senden özür dilerim can dostum.

Senin gibi bir insanı üzmek kimseye yakışmaz hele bana hiç yakışmaz.
Seni kırdığım için çok pişmanım beni affet.

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni.
Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor.

Bazen, bütün bu hatalarımın, okumaya işe ‘Esirgeyen Rabbimin’ adıyla başlamadığım için kaynaklandığını fark ediyorum. Arkasından çektiğim o besmele, gün sonundaki o huzurumun tek sebebi oluyor.

Etkileyici Özür Mesajları, Özür Sözleri Kısa, Özür Sözleri Uzun, Özür Sözleri Sevgiliye, Özür Sözleri Arkadaşa, Özür Sözleri Facebook, Özür Sözleri 

Hatasız kul olmaz, kul hata yapar rabbim affeder; evet bende bugün bir hata yaptım çok sevdiğim insanı üzdüm. Rabbim beni affetsin.

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni.

Ben hatalarım için, sana yaptıklarım için, hiç affetmedim kendimi.
İnan bana hala sızın içimde, ağlarım düşündükçe, hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni ne olur sevdiğim Özür dilerim.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum!

Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum özür dilerken seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde ne olur affet beni sevgilim.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için.

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Bana bu hatayı yaptıran Rabbim, bundan bir ders çıkarmam için yaptırmıştır.
Ben yaptığım yanlışın farkına vardım ve şimdi senden özür diliyorum.

Etiketler : Özür Mesajları, En Güzel Özür Mesajları, Etkileyici Özür Mesajları, Özür Mesajları Facebook, Özür Mesajları Twitter, Kısa Özür Mesajları, Özür Mesajları, En Anlamlı Özür Mesajları, Manidar Özür Mesajları, Sevgiliye Özür Mesajları, Arkadaşa Özür Mesajları, Özür Mesajları Yeni, Sevdiklerimizden Özür Mesajları, Af Mesajları, Özür Dileme Mesajları, Af Dileme Mesajları, Özür Sözleri
Dini Özür Dileme Mesajları ile ilgili aramalar sevgiliye özür mesajı duygusal  sevgiliye özür mesajı uzun  sevgiliye uzun özür mesajları whatsapp  özür dileme sözleri kısa  erkek sevgiliye özür mesajı uzun  en yakın arkadaşa uzun özür mesajı  en etkili özür dileme yolları  özür dilemek
Tags: Dini Özür Dileme Mesajları Dini Özür Dileme Sözleri Dini Özür Mesajları İslami Özür Dileme Mesajları Özür Dileme Mesajları Dini Sevgiliye Dini Özür Mesajları
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar