Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri

Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri

Sayfa içeriği : Etiketler : Aşk Sözleri Yeni, Aşk Sözleri Kısa, Whatsappta En Çok Paylaşılan Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri, Facebookta En Çok Paylaşılan Aşk Sözleri, Twitterda En Çok Paylaşılan Aşk Sözleri, En Çok Aranan Güzel Aşk Sözleri

— Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

— Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende. . .

— Korku bilmeyen gönül korkmayı öğrendi.(seni kaybetmek korkusu)sevmeyi bilmeyen gönül sevmeyi öğrendi.(seni ilk görüşte)ama bu gönül tek bir şey öğrenemedi.(seni unutmayı)

— Deniz sesimi duyar mı? Dağlar dinler mi anlatsam seni? Hüzünlüyüm desem çare olur mu gökyüzü? Salar mı bulutları peşine ilgilenir mi rüzgar yardım eder mi seni bulmama ?

— Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile !
Ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye !

— Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.

— Hayat yaşandığı kadar vardır. gerisi ya hafızalardaki hatıra

— Ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse

— Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak

— Aşk Bir Tiyatro Dediler Herkese Bir rol verdiler En Zoru Bana Düştü Seni Unutmamı istediler.

— Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.

— Alnı secdeye değmeyenin alın yazısı olmak istemem!

— Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu.
Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

— Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

— Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

— Hüsranı ise bir tek yerde kabul ediyorum. yaşamak varken yaşayamamış olmakta.

— Seni Unutmak ölmek demektir bir gün uyuyup da Uyanamazsam bil ki Unuttum Seni. . .

— Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen oda sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

— Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum
Sende bütün umutlar, sende bütün duygular Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

— Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.beni gel al buradan. . .

— Solmadan gel artık aşkımın gulu, olsa da konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda bir bilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

— Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum. . .

— Her zaman doğru şöyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

— İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır.

— Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın.

— Hissizler, hareketsizler yol alamazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

— Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır. . .

— Papatyalar var karşımda sarı sarı tıpkı sana benziyorlar sarı saçlarını hatırlatır bana. . .
Yeşil yaprakları da gözlerini gülüşün geliyor aklıma tatlı tatlı bakışın, ve sen; sen yok ettin beni sensizliğin içinde bırakıp gittin. . .

— Ellerim anladı tutmuyorsun. . .gözlerim anladı bakmıyorsun. . . Dudaklarım anladı öpmüyorsun. . . Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyleyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim. . .

— Sevmiyorum seni deseydin keşke ta başından bağrıma taş başar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedi mi çektiklerim daha damı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim. . .

— Varlığının tiryakisi. . . Yokluğunun delisiyim. . . Seni benden mahrum etme. . . Gözlerinin hastasıyım. . .

— Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir.

— Seni bir serçenin gözyaşı dökebilme ihtimali kadar seviyorum bu kadar mı diyeceksin ama serçeler gözyaşı döktüğünde ölürler. . .

— Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıt.çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

— Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

— Ne kadar çok seversen sev belli etmeyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin.

— Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

— Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim.
Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır şu verdiklerim. . .

— Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin. . .

— Kalbinde yer yoksa güzelim ! Farketmez ben ayaktada giderim.

— Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, fakat seni sana nasıl verebilirim ki?
Sayfa içeriği : Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri Anlamlı,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri En Güzel,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri Facebook,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri Güzel,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri ,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri ,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri Yeni,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri İndir,Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri Paylaş
Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri ile ilgili aramalar facebook paylaşılacak güzel sözler resimli  facebook sözleri güzel  ciddi güzel sözler facebook  facebookta paylaşılacak komik sözler  paylaşılacak güzel sözler kisa  facebook sözleri anlamlı  facede paylaşılacak ağır sözler  fesbukta güzel sözler
Facebookta Paylaşılabilecek En Güzel Aşk Sözleri
Sosyete Karadeniz ~ Sosyete Sözler ~ Sosyete Trend ~ Sosyete Travel
Telif Konusunda Hatamız Var İse Bildirmeniz Yeterli Saygılarımızla...
Aklınıza Gelen Güzel Sözler Varsa Yorum Kısmında Paylaşabilirsiniz...
Yorumlar