Korona Virüs ile ilgili Komik Sözler

• Korona Virüs ile ilgili Komik Sözler •


Çin’de ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yayılan bir çok ülkede ölümle sonuçlanan corona virüs ülkemizde de bir kişide tespit edilmiştir. Ülkemiz insanı her zaman olduğu gibi corona virüsüni de mizahi bir şekilde karşıladı. Korona virüsüne şiirler yazıldı, şarkılar bestelendi.
Sizlere bu yazımızda corona virüsü ile ilgili paylaşılan komik resimlerden, fotoğraflardan ve corona virüs ile ilgili güldüren sözlerden oluşan bir yazı derledik.

Arkadaşa korana ülkemize gelmiş dedim.  – Hangi takım transfer etmiş dedi.

Kor’ona, buna ama bize bir şey yapamaz.

Corona virüs hayatının hatasını yaptın ülkemize gelmekle, biz çekinmeden sen öl diye çamaşır suyu bile içeriz, seni yaşatmayız aslanım.

Biz asgari ücretle geçinip üstüne para arttırmış bir milletiz, koronayla mı geçinemeyeceğiz.

Allah’ın bir nimeti bu bize; karım artık alışveriş yapmak için alışveriş merkezlerine gitmiyor, sürekli seyahat etmiyor, her gün dışarıdan yemek yemiyor.

Var git yoluna korona bizden sana ekmek çıkmaz; basarız acıyı, basarız turşu suyunu, basarız sarımsağı feleğini şaşırırsın sonra.

Corona virüsü çok çabuk bir şekilde yayılıyor en çabukta kağıt paraların üzerinden yayılıyor eğer evinizde kağıt para varsa lütfen çok dikkatli olur. Önce elinize eldiven takın, plastik torbalara doldurun ve akşam kapınızın önüne koyun. Ben bu akşam sizin güvenliğiniz için onları karantinaya alacağım.

Oy korona korona, herkes girsin horona. Horona girmeyenler yesin sizi korona.
Eller çok yıkanacak, dirseğe hapşırılacak, sarılmak, öpüşmek yok, uzaktan bakılacak.

Korona ile ilgili şiirler
Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü.
(Eyüp Sabri Tuncer Limon kolonyası)

Corona virüsü bize eskiden kalma alışkanlığımız olan eve gelen misafirlerimize en başta hoş geldin diyerek limon kolonyası tutmanın ne kadar doğru bir o kadar da güzel geleneğimiz olduğunu hatırlattı.

Corona sen çok yanlış bir ülkeye geldin aslanım.

Mis gibi kokuyor ülkem an itibariyle her yer limon kolonyası kokuyor.

Ülkeye hilal taktiği ile yaklaşıyor  Korona virüsü

Apartman sakinlerinin dikkatine apartmanımızı korona virüsüne karşı nefesi kuvvetli hocaya üflettirdik. Daire başı ücret 250 TL’dir. Not: her ay düzenli olarak üflettirilecektir.

Mutlu bir adamın itirafı; Korona virüsü hayatımda şimdiye kadar olan en iyi şey!
Karım artık seyahat etmek istemiyor! Artık hiçbir şey satın almıyor. Artık kalabalığa girmemek için alışveriş merkezine gitmiyor. Tüm zamanını ağzı kapalı bir maske içinde geçiriyor.
Bu virüs değil bir nimet.

Korona virüs için günde 3-4 defa elleri dirseklere kadar yıkamak tavsiye ediliyor. “gelecekte doktorların hastalarına yazacakları reçete, Müslümanların kıldığı namaz ve tuttuğu oruç olacaktır.  (Bernard Shaw)

Korona virüsünün hala bizde çıkmaması inanılmaz değil mi? Bence bizimkiler normal grip sanıp basıyorlar turşu suyunu, sarımsağı, nane limonu. Bir türlü kendine gelemiyor virüs.

Corona Virüs İle İlgili Esprili Sözler Corona Virüs İle İlgili Komik Sözler Corona Virüs İle İlgili Resimli Komik Sözler Komik Korona Virüs Resimleri Komik Korona Virüs Sözleri Korona Virüs İle İlgili Komik Sözler
Tags: Corona Virüs İle İlgili Esprili Sözler Corona Virüs İle İlgili Komik Sözler Corona Virüs İle İlgili Resimli Komik Sözler Komik Korona Virüs Resimleri Komik Korona Virüs Sözleri Korona Virüs İle İlgili Komik Sözler
Tags: Corona Virüs İle İlgili Esprili Sözler Corona Virüs İle İlgili Komik Sözler Corona Virüs İle İlgili Resimli Komik Sözler Komik Korona Virüs Resimleri Komik Korona Virüs Sözleri Korona Virüs İle İlgili Komik Sözler
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar