En Çok Güzel Kurban Bayramı Mesajları

En Çok Güzel Kurban Bayramı Mesajları


Bayramlar o kadar büyülüdür ki gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler tasa iken sevinç olur hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. 
Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle… İyi bayramlar…

Damağınızı ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran mutlu umutlu bereketli bir bayram dileriz.

Yüreğine damla damla umut günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. 
Sevdiklerin hep yanında olsun yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin Yüreğine damla damla umut günlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. 
Bu bayramda da erlerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban bayramınızı kutlarım.

Bu Mübarek Bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler ancak Allah c.c. yi anmakla huzur ve saadete erebilir. 
Dua ve selam ile Kurban Bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine mazlumların kurtuluşuna insanlığın huzur barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

İslâmda fera ve atira yoktur buyurdu. Ravi İbn Rafi kendi rivayetinde: Fera hayvanın ilk doğurduğu yavrularıdır. Cahiliyede müşrikler bu ilk yavruları putlarına) kurban ederlerdi izahını ilâve etmiştir. Müslim

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. 
Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri bir sıcak gülümseme bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. 
Kalbiniz nur eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Allahın nuruyla ümmetini selamlayan peygamberin (sav) şefaati hürmetine 
Kurban Bayramınızı kutlarım.

Hakka adanmışlığı son nefesinde bile ikrar eden canlar. 
Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katli sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı olsun.

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek üzüntün memur maaşı kadar az geleceğin ise Demirelin kafası kadar parlak olsun Kurban Bayramın Mübarek Olsun!

Güzellik birlik beraberlik dolu her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bayramlar berekettir umuttur özlemdir. Yarınlar niyettir. 
Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun sevdikleriniz hep sizinle olsun. 
Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun Kurban Bayramınız mübarek olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban Bayramınızı kutlarız.

Onu da sen (Ravi Kuteybe arkadaşlarına dağıtmak üzere) kurban et buyurmuştur. Müslim

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi hoş geldin. 
Mübarek bayram ulusumuza sağlık huzur mutluluk bolluk ve bereket getirsin. 
Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Rabbimiz Allah fikrimizi zikrullah kalbimizin nuru Resullulah evvelimiz Allah ahirimiz Allah rehberimiz Kelamullah Rabbimiz hayırlara ihsan et bu Kurban Bayramımızı inşallah.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum.

Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allaha sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle bolluğuyla gelsin tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun.

Hayır (bu yıl yiyin yedirin azık da edinin) çünkü geçen sene halk arasında geçim zorluğu vardı. 
Bu sebeple kurban etlerinin halk arasında dağıtılmasını arzu ettim buyurdu. Müslim

Bir bayram gülüşü savur göklere eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin İyi bayramlar!

Bayramlar o kadar büyülüdür ki gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler tasa iken sevinç olur hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. 
Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle… İyi bayramlar…

Kurban ile ilgili Sözler, Kurban Bayramı ile ilgili Sözler, Kurbanla ilgili Sözler, Kurban ile ilgili Sözler , Kurban Sözleri, Kurban ile ilgili Mesajlar, Kurban ile ilgili Dini Sözler  Kurbanla İlgili Güzel Sözler Kısa, Kurbanla İlgili Güzel Sözler Facebook, Kurban ile İlgili Güzel Sözler, Kurban Bayramı İle İlgili Güzel Sözler, Kurban Kesmek İlgili Güzel Sözler
Hesaplarımızdan Takip Ederek Bize Destek Olunuz
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar