En Güzel Kurban Bayramı

En Güzel Kurban Bayramı Kutlama Mesajları


Rabbimin sevdiği sevdirdiği sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bu mübarek Kurban Bayramında kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. 
Avucunuza melekler gül koysun yüreğiniz coşsun Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
Resimli Kurban Bayramı Mesajları
En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

En delice esen seher yeli en güneşli günler en parlak gecedir mübarek bayramlar. 
Kurban Bayramınız kutlu her şey umduğunuz gibi olsun.

Dostlukların pekiştiği kinin öfkenin unutulduğu merhametin ve sevginin her kulun yüreğine tebrik yazıldığı bayramınız kurbanı tebrik ederim.

Mübarek Kurban Bayramınızı eder hayırlara vesile olmasını dileriz. 
Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Bayramlar berekettir umuttur özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun sevdiklerin hep seninle olsun Kurban Bayramınız kutlu olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban Bayramınızı kutlarız.

Güzellik birlik beraberlik dolu daha güzel ve mutlu bir 
Kurban Bayramı diliyoruz büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz…

Hayır kapılarının sonuna kadar açık kaza ve belaların bertaraf olduğu 
Kurban Bayramının yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı olsun.

Küskünlerin barıştığı sevenlerin bir araya geldiği rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Birlik ve beraberliğimizi kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun makamın cennet hz. Muhammed (sav) komşun olsun günlerin mutluluk gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu sevgilerin birleştiği belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice kurban bayramlarına…

Öyle bir bayram gülüşü savur ki göklere eski zamanlara gülücükler getirsin. 
Öylesine içten samimi gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için insanlar vardır yalnız kalmamak için bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine bin mutluluk dolsun gönlüne bütün hayallerin gerçek olsun duaların kabul olsun bu bayramda Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları barıştıkları kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. 
Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. 
Kurban Bayramınızı kutlarım…

Kurban Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur dua Allaha ulaşırsa nur olur aynı yolda birleşen dualarımızın Nura dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allaha sonsuz şükürler olsun! 
Kurban bereketiyle bolluğuyla gelsin tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi hoş geldi. 
Mübarek bayram ulusumuza sağlık huzur mutluluk bolluk ve bereket getirsin hayırlı bayramlar dileğiyle…

Kurban Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı yuvanız bereketli olsun.

En delice esen seher yeli en güneşli günler en parlak gecedir bayramlar yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar Kurban Bayramınız kutlu her şey gönlünüzce olsun.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. 
Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! 
Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Delice esen seher yeli en güneşli günler en parlak gecedir bayramlar. 
Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. 
Kurban Bayramınız kutlu her şey gönlünüzce olsun.

Sevap kapılarının sonuna kadar açık kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. 
Kurban Bayramınız mübarek olsun tüm dertleriniz deva bulsun.

Bayramlar milli ve dini duyguların inançların örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. 
Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.
Resimli Kurban Bayramı Kutlama Mesajları, Resimli Kurban Bayramı Sözleri, Resimli Kurban Bayramı Mesajları Paylaş, Resimli Kurban Bayramı Mesajları İndir, Resimli Kurban Bayramı Mesajları Facebook, Resimli Kurban Bayramı Mesajları  Kurban Bayramı mesajı, Kurban Bayramı cep telefonu Whatsapp Facebook SMS mesajları sizlerle
En Güzel Kurban Bayramı
Sizinde Aklınızda Güzel Sözler Varsa Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar