Anneler Günü Duygusal Mesajlar

Anneler Günü Duygusal Mesajlar

Eşe Anneler Günü Mesajları Anneler Günü Kutlama Sözleri ve Resimli Mesajları Ünlü isimlerin Anneler Günü mesajları Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri Resimli Anneler Günü Sözleri, Kısa Uzun Resimli Anneler Günü Anneler Günü Notları En Güzel Anneler Günü Mesajları Anneler Günü Kutlu Olsun

Canım annem seni bir gün değil, her gün seviyorum sen benim bu dünyadaki en büyük şansımsın iyi ki varsın iyi ki benim annemsin.

Beni 9 ay karnında taşıdın, benim için ninniler besteledin, geceleri uykunu raflara kaldırdın, fedakarlıklar yaptın, evladını evlenip gitse de unutmadın canım annem anneler günün kutlu olsun.

Dün bize yapmayın etmeyin yavrum derken sana kızıyordum sen çok haklıymışsın annem şimdi ben de senin gibiyim canım annem anneler günün kutlu olsun.

Bedenlerimiz ne kadar uzakta da olsa kalplerimiz her zaman bir olacak güzel annem.

Dünyadaki en sihirli kelimeymiş “anne” anneymiş dertlere deva, acılara şifa, bir arkadaş, bir melek canım annem seni çok seviyorum.

Sen sabır taşı, şefkat meleği, sıcacık ilkbahar güneşi sen affedicisin, sen kıyamayansın, sen benim canım annemsin.

Hiç eksilmeyecek tek sevgi anne sevgisi, içimde hiç sönmeyecek tek umut ışığı annem ışığı, varlığıyla dağlar kadar büyük annem anneler günün kutlu olsun.

Bizim ilk öğretmenimiz, bizim şefkatli sığınağımız sendin anne, biz senden öğrendik oturmayı kalkmayı, yürümeyi senden öğrendik konuşmayı, susmayı senden öğrendik merhameti, sevgiyi, saygıyı biz yaşamayı senden öğrendik elleri kınalı anam.

www.sosyetekaradeniz.com
Bu hayatta çok çileler çektin çilekeş annem, evlatların için çok gözyaşları döktün, bizler için gece gündüz çalıştın. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Evimizin direği babam, meleği sensin annem benim koruyucu, şefkatli meleğim anneler günün kutlu olsun.

Şu küçücük odama doğan bir güneş gibisin, en umutsuz anında ümit kaynağım, en hüzünlü anımda neşemsin sen benim canım annemsin.

Seni ne kadar üzsekte, kırsakta bir gün bile sırt çevirmedin bana, evladım dedin sıcacık kollarınla sardın beni benim güzel annem anneler günü kutlu olsun

Anneciğim gözlerin bana bakar kalbinden sevgi akar sen evlatlarını her zaman seven melek annesin, meleğim anneler günün kutlu olsun.

Her olumsuzluğa rağmen evladını ümitlendiren, verdiğin sırrı ömrünün sonuna kadar saklayabilen, hayatı boyunca evladım evladım diyen güzel annem anneler günün kutlu olsun.

Sen bu dünyadayken ben daha yoktum, sen karnı açken ben tıka basa toktum sen vefalı annem benim her şeyim güzel can annem.

Melek yüzlü, iyi kalpli, tatlı dilli, güler yüzlü babamın prensi benim güzel meleğim anneler günün kutlu olsun.

Benim canım yandığında senin de canın yandı, yardım edin dediğimde sesimi duyan ilk sen oldun benim biricik annem anneler günün kutlu olsun.

Geçmişte çektiğin çilelerin geleceğinin mutluluğu olsun, evlatlarınla birlikte bir ömür boyu birlikte huzurlu olasın. Annelerin en güzeli günün kutlu olsun.

Sevgisi hiçbir zaman bitmeyen, döndüğünde her zaman sana açılan kapı, gülüşüyle hayata tutunduran melek anneler günün kutlu olsun.

www.sosyetekaradeniz.com
Her zaman evladının yanında olan, dünyanın en kutsal insanı, değeri dünyalara bedel dünyanın en tatlı annesi anneler günün kutlu olsun.

Fırtınaya yakalandığımda dönecek olduğum en güvenli limanım, umutsuzluğa kapıldığımda bana yol gösteren umut ışığım anneler günün kutlu olsun.

Sen gündüzleri güneşim, geceleri ayım oldun, sen ben nereye gidersem gideyim senin ışığınla aydınlandım.
Doğruyu, güzeli, iyiliği senden öğrendim biricik anneciğim seni çok seviyorum.

Anne her zaman ufukta görünen bir gemi, anne yağmurdan sonra rengarenk açan gökkuşağı, anne baharda ilkbahar güneşiyle açan narin çiçek, anne sevgili, can, canan, anne her şeydir.

Hiç bitmeyen anne sevgisi, tükenmek nedir bilmeyen anne sabrı, fedakarlık, başarı, umut ışığı ben bunlara annem diyebilirim.

Beni dünyaya getiren ve bana dünyayı öğreten güzel annem anneler günün kutlu olsun.

Kalbi dün, bugün ve yarın evlatları için çarpan nur yüzlü altın kalpli güzel annem anneler günün kutlu olsun.

Bana sevgiyi ve sabrı tarif et deselerdi annem derdim.
Her zaman bana desteğini esirgemeyen ve her zaman benim yanımda olan anneciğim seni çok seviyorum.

www.sosyetekaradeniz.com
Anne yanık türkülerde söylenen nakarat, yalnızlık yolunda hasret ağacı, gül bahçesinin gül yüzlüsü anneler günün kutlu olsun.

Anne her mevsim hiç solmadan açan umut çiçeğidir, anne karanlık gecelerin aydınlık ışığıdır, anne evladının her zaman duacısıdır. Seni çok seviyorum güzel annem.

Gül bahçesinin en güzel gülü, annelerin içerisinde en tatlısı benim canım annem en mutlu günün kutlu olsun.

Canıma can katan, gücüme güç katan, umuduma umut katan dünyanın en değerli varlığı canım annem iyi ki varsın iyi ki benim annemsin.
Anneler günün kutlu olsun.

Ben dünyanın en şanslı insanıyım, ne sayısal lotodan para kazandım, ne de piyangodan para çıktı senin gibi bir melek benim annem olduğu için çok şanslıyım.

Karşılık beklenilmeden sevilen tek sevgi anne sevgisidir, hüzünü sevince dönüştüren tek insan annemdir, umut kapılarının her zaman açık olduğu tek kapı annem kapısıdır.
Anneler günün kutlu olsun canım anam.

İnsanların annesini seçme şansı yoktur eğer benim seçme şansım olsaydı tereddütsüz yine seni seçerdim benim iyilik perisi annem.

Bugün anneler günü bugün annelerin en güzel günü çok sevdiği evlatlarının annelerine güne güzel mesajların gönderdiği gündür bugün

Şefkatli bir yürek, sığınacak en güvenli liman evladım diyen derinden yürekten gelen güzel ses canım annem.

Sana hediyelerin en güzelini, çiçeklerin en mis kokulusu yakışır senin gibi güzel bir anneye her şey yakışır.

Küçükken gece yürürken gökyüzünde Ayın ışığı beni takip ediyor sanıyordum, oysa beni takip eden ayın ışığı değil annemin ışığıymış canım annem.

Sana ne kadar teşekkür etsem, ne kadar dualar etsem azdır annem sen benim yaşama tarzım, sen benim hayata yön verenimsin.

Yüreğindeki bitmek tükenmek bilmeyen sonsuz sevgi ve sabır için, güven, umut ışığı için teşekkürler anneciğim anneler günün kutlu olsun.

En güzel çiçeği ve en güzel kokanı ormanın derinliklerinde bulursun, onlar orada her zaman kokusunu bizler için sarf etmeye hazırdır.

Anneler ne kadar uzakta olursa olsun onlar için mesafelerin önemi yoktur seni her zaman düşünen senin için her zaman atan bir kalbin olduğunu bilirsin.

Anneler Günü Sözleri, Anneler Günü İle İlgili Duygusal Sözler, Duygusal Anneler Günü Sözleri, Anneye Güzel Sözler, Anneler Günü Mesajları Haberleri, Anneye Güzel Sözler Duygusal Uzun, Dokunaklı Anneler Günü Mesajları ve Sözleri, Mana Yüklü Anneler Günü Mesajı, Sözleri ile Gününüz Kutlu Olsun, Anneler Günü Sözleri, Mesajları, Anne ile ilgili En Güzeli, Anne için Güzel Sözler, Anneler Günü Mesajları, Duygusal Anneler Günü Kutlama Mesajları
Anneler Günü Sözleri - Anneler Günü İle İlgili Duygusal Sözler Anneler Günü Mesajları & Anlamlı Sözler, Anneler Günü Duygusal Mesajlar ile ilgili Görseller
Anneler Günü Duygusal Mesajlar
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Yorumlar