Arkadaşa Bayram Mesajları

Arkadaşa Anlamlı Bayram Mesajları

Sayfa içeriği : Arkadaşa Bayram Mesajları Kısa, Arkadaşa Bayram Mesajları Facebook, Arkadaşa Bayram Mesajları Uzun, Arkadaşa Kurban Bayramı Mesajları, Arkadaşa Bayram Mesajları Anlamlı, Arkadaşa Özel Bayram Mesajları, Arkadaşlara Bayram Mesajları

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun. 
Bayramınız mübarek olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. 
Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. 
Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. 
Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve bayramın kutlu olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! 
Hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan kurban bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! 
Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. 
Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. 
Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. 
Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! 
Kurban bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, 
Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Sen var ya sen. Dünyanın en karizmatik, yüreği sevgi dolu, bilgili, çok yakışıklı, centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, seninde bayramını kutlarım.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, www.sosyetesozler.com benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. 
Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. 
Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. 
Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. 
Şeker bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 
Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Etiketler : Bayram Mesajları Sayfamızda Bayram Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları, Resimli Bayram Mesajları, En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Bayram Mesajı, Resimli Bayram Mesajı, En Güzel Resimli Bayram Mesajları, Bayram Mesajları Anlamlı, Resimli Kurban Bayramı Mesajları, Güzel Bayram Mesajları, Bayram Mesajları Kısa, Bayram Mesajları Sevgiliye, Kurban Bayramıyla İlgili Güzel Sözler Bulabirsiniz. 
Arkadaşa Bayram Mesajları ile ilgili aramalar arkadaşa bayram kartpostalı  ramazan bayramı mesajları  komik bayram mesajları  milliyetçi bayram mesajları  orjinal bayram mesajları  bayram mesajları kısa anlamlı  eğlenceli bayram mesajları  guzel bayram sozleri
Arkadaşa Bayram Mesajları
Bu Güzel Sözleri Facebook Twitter ve Whatsapp ile Sevdiklerinizle Paylaşabilirsiniz Yorum Ekleme Bölümlerinden Sayfamıza Katkıda Bulunabilirsiniz.
Telif Konusunda Hatamız Var İse Bildirmeniz Yeterli Saygılarımızla
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Yorumlar