İngilizce Yeni Yıl Mesajları

• İngilizce Yeni Yıl Mesajları 

Sayfa içeriği : İngilizce Yeni Yıl Mesajları Kısa, İngilizce Yeni Yıl Mesajları Ve Türkçe Anlamları, İngilizce Yeni Yıl Sözleri, İngilizce Yılbaşı Mesajları, İngilizce Yeni Yıl Mesajları Anlamlarıyla, İngilizce Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years.
Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar.

Spread smiles among your near and dear ones. Happy new year!
Yanındakilere ve sevdiklerine gülücükler saç. Mutlu yıllar!

Leave the digested behind, for there lies a feast ahead. Happy new year.
Gelecekte zevk alacağın, keyifli günler için geçmişi geride bırak. Mutlu yıllar!

Be happy and spread happiness and good cheer to all throughout the year.
Mutlu ol, mutluluğu yay ve yeni yıl boyunca neşeli ol!

The new year bring you joy and happiness Wishing you love the most sincere regards. Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle en içten sevgilerimle.

It’s time to forget the past and celebrate a new beginning. Happy new year.
Eskiyi unutup yeni başlangıçları kutlamanın zamanı. Mutlu yıllar.

New dreams, new hopes, new experiences and new joys, wishing you Happy New Year. Yeni hayaller, yeni umutlar, yeni tecrübeler ve yeni sevinçler, mutlu yıllar dillerim.

Let’s celebrate this blissful, cheerful, colorful New year with a smile. Wish you Happy new year. Bu mutlu, neşeli, renkli yeni yılı bir gülücükle kutlayalım. 
Mutlu yıllar.

Happy new year to get us Happy new year you also get Health, success and happiness get. Yeni yıl bizlere kutlu olsun Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.
Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

May your health be good, your life peaceful and your days filled with lots of joy. Happy new year! Sağlığın iyi, hayatın huzurlu ve günlerin neşeyle dolu olsun.
Mutlu yıllar!

Happy New Year to you and your family. May this year bring all the happiness and success in your life. Ailene ve sana mutlu yıllar diliyorum. Bu yeni yıl hayatına başarı ve mutluluk getirsin.

A new year is a chance to make new beginnings and letting go of old regrets. Happy new year. Yeni yıl yeni başlangıçlar yapmak ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar.

May this new year all your dreams turn into reality and all your efforts into great achievements. Yeni yılın tüm rüyalarını gerçeğe döndürmesi ve çabalarının büyük başarılara dönüşmesi dileklerimle.

May you dream and achieve bigger feats, with every passing year. All the best for the new year. Hayal et ve daha büyük başarılara imza at, her geçen yılda. Her geçen yıl daha büyük başarılara.

In the new year, everything to be by your heart I wish, I wish to place all your expectations happy birthday. Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim mutlu yıllar.

Let’s welcome the year which is fresh and new. Let’s cherish each moment it beholds, let’s celebrate this blissful new year. Happy new year! Bu yepyeni yıla ve getireceği her ana değer verelim ve bu keyifli zamanı kutlayalım. Mutlu yıllar!

May this new year all your dreams turn into reality and all your efforts into great achievements. Happy New Year! Bu yeni yılda bütün hayallerin gerçeğe bütün çabaların başarıya dönüşsün. Mutlu yıllar!

As I think about our friendship and how happy it has made me, I want to wish you happiness in the year to come. Happy New Year. Arkadaşlığımızı ve beni ne kadar mutlu ettiğini düşünürken, önümüzdeki yıl için sana mutluluk dilemek isterim. Mutlu yıllar.

Leave behind you the old chapters that were filled with pages of worries and begin the New Year with happiness, cheer and smiles. Seni endişelendiren tüm sayfaları ve tüm kısımları geride bıraktığın ve mutluluk ve gülümsemeler ile başlayacağın yeni bir yıl dilerim.

Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years! Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Today is the worst day ever do not laugh New Year’s filled full of the most sincere smile and a large paved with Merry Christmas Wishing you pass. En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Happy New Year. Receive my simple gift of love wrapped with sincerity tied with care and sealed with blessings to keep you happy and safe all the lifelong. Happy new year! Mutlu yıllar! Seni hayat boyu mutlu ve güvende tutacak samimiyetle sarılı, iyi dilekler ile mühürlü bu küçük aşk ve muhabbet hediyemi kabul et. Mutlu yıllar!

Entering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping nice to years! Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla nice yıllara!

Etiketler : İngilizce Anlamlı Sözler Kısa, İngilizce Anlamlı Sözler Tumblr, İngilizce Anlamlı Sözler Aşk, İngilizce Anlamlı Sözler Uzun, İngilizce Anlamlı Sözler Türkçe, İngilizce Anlamlı Sözler Dövme, İngilizce Anlamlı Sözler Ekşi
İngilizce Yeni Yıl Mesajları Kısa, İngilizce Yeni Yıl Mesajları Ve Türkçe Anlamları, İngilizce Yeni Yıl Sözleri, İngilizce Yılbaşı Mesajları, İngilizce Yeni Yıl Mesajları Anlamlarıyla, İngilizce Yeni Yıl Tebrik Mesajları
İngilizce Yeni Yıl Mesajları
Telif Konusunda Hatamız Var İse Bildirmeniz Yeterli Saygılarımızla
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yoruma Yazıp Diğer Kullanıcılarımızla Paylaşabilirsiniz
Yorumlar